tvorba webových stránek a aplikací

deraplus Asklepion Academy

Webové stránky prezentující novinky z výzkumu v medicíně a nabízející školení lékařské opci.

Frontend webu je postaven na Zend Frameworku s využitím javascriptové knihovny jQuery, administraci obsahu obsluhu redakční systém OPeRS za pomoci modulů pro správů systému, fotogalerie a novinek.

Grafika byla dodána zadavatelem.

http://www.asklepion.cz/academy/

deraplus Deraplus

Deraplus je společnost specializující se na deratizaci škůdců a poradenství v této oblasti. Webové stránky vznikly jako potřeba firmu řádně reprezentovat a představit na internetu, nabídnout návštěvníkovy aktuální služby, popř. po úspěšně provedeném zásahu umožnit klientovi stažení všech potřebných dokumentů.

Stránky jsou plně dynamické. Administraci obsluhuje nová verze redakčního systému OPeRS, který umožňuje spravovat všechny klientovy webové stránky na jednom místě. V případě stránek Deraplus jsou využity moduly pro správu stránek, novinek, fotogalerie, článek, reklamních selfpromo bannerů a klientské sekce. Frontend je postaven na Zend Frameworku a využívá javascriptové knihovny jQuery.

Grafické podklady dodala třetí strana.

http://www.deraplus.cz/

proti vraskam Proti vráskám

Další microsite Kliniku plastické a estetické medicíny Asklepion, tentokráte vytvořená jako upoutávka na služby spojené s vyhlazováním vrásek.

Opět se o statické stránky doplněné formuláři pro odeslání objednávky či zařazení do newsletteru. Stejně jako u předchozí microsite probíhá změny obsahu stránky bez jejího přesměrování pomocí jQuery.

Grafika byla dodána klientem.

http://www.asklepion.cz/proti-vraskam/

invio Invio Czech s.r.o.

Prezentační web pro společnost Invio Czech s.r.o. zabývající se námořní kontejnerovou dopravou zboží.

Stránky jsou statické a jsou připraveny pro neomezené množství jazykových mutací. Nyní jsou stránky kromě češtiny též v angličtině a němčině. Web je postaven na Zend Frameworku a využívá javascriptové knihovny jQuery.

Grafiku dodal Oldřich Selner.

http://www.invioczech.com/

krasnejsi-prsa Krásnější prsa

Microsite Krásnější prsa vznikla na objednávku Kliniky plastické a estetické medicíny Asklepion. Jedná se o prezentační upoutávku na poskytované zákroky a služby pro modelování prsou.

Jedná se o statické stránky doplněné formuláři pro odeslání objednávky či zařazení do newsletteru. V podstatě jediná zvláštnost stránek spočívá ve způsobu změny obsahu bez přesměrování stránky, ale pomocí jQuery.

Grafika byla dodána klientem.

http://www.asklepion.cz/krasnejsi-prsa/

cambschool Cambridge Business School

Webová prezentace soukromé školy Cambridge Business School.

Klient měl požadavek, aby si přes redakční systém mohl sám měnit kompletní obsah webové prezentace, což s sebou přináší úskalí, že se těmito změnami struktura stránek poškodí. V takovém případě vždy záleží na znalosti HTML daného editora.

Grafika nepochází z naší dílny, byla dodána klientem.

Stránky jsou spravovány pomocí nové verze redakčního systému OPeRS, který je postaven na Zend Frameworku a javascriptovém frameworku ExtJS.

http://www.cambschool.cz/

adplan ad*plan.cz

ad*plan.cz je pokročilý plánovací nástroj určený pro provozovatele internetových stránek. Software umožňuje evidovat, plánovat a efektivně spravovat reklamní prostor, fakturovat, vytvářet pokročilé reporty, ceníky apod.

Zadavatelům internetových kampaní navíc ad*plan.cz nabízí možnost centrálně plánovat reklamní prostor napříč provozovateli webů.

Aplikace je postavena na Zend Frameworku a javascriptovém frameworku ExtJS.

http://www.adplan.cz/

boxed Boxed.cz

Pro obchod s počítačovými komponenty elektronikou Boxed.cz jsem připravovali grafickou podobu nových webových stránek. Samotná obchodní část je dělená do více částí, každá část má svoji dominantní barvu.

Zákazník požadoval především optimalizaci pro celou škálu prohlížečů, a to především i starších, jako je Internet Explorer 6. Dále byl kladen důraz na přehlednost, což je u e-shopu samozřejmostí.

http://www.boxed.cz/

advokati-pravnici Advokáti - právníci.cz

Advokáti-právníci.cz je portál sloužící pro vyhledávání advokátních kanceláří podle kritérií jako je sídlo kanceláře, zaměření, kterými se zabývá či cizí jazyky, kterými disponuje. Dále zde naleznete odborné články s právní tématikou, rozhovory a právní rady.

Aplikace je postavena na našem redakčním systému OPeRS za použití Zend Frameworku a javascriptového frameworku ExtJS.

Jelikož se jedná o portál, byla požadována jednoduchá a především přehledná grafika a rychlost celé aplikace, předpokládající několik tisíc unikátních přístupů denně a desítku tisíc advokátních kanceláří.

http://www.advokati-pravnici.cz/

ad*place ad*place

Ad*place je aplikace vyvíjená pro společnost Grape Media s.r.o., která slouží pro plánování a obchodování reklamního prostoru na internetu.

Celá aplikace je postavena na technologích PHP / MySQL / Javascript, využívá Zend Frameworku a především javascriptového frameworku ExtJS, který velmi usnadňuje práci se systémem a přináší výhody klasických desktopových aplikací jako je Excel či Word.

V aplikaci je kladen velký důraz na uživatelskou jednoduchost a intuitivnost, ale zároveň též na velkou rychlost celého systému, který může obslouvat až desítky tisíc dotazů za vteřinu.

http://www.adplace.cz/

postarame se Postaráme se

Webová prezentace firmy, které se zabývá údržbou domácností a vším co je s domovem spojené, jako např. hlídaní dětí a jejich doučování, starání se o zahradu až dokonce po venčení Vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Správa obsahu stránek obstarává náš redakční systém. Hlavní požadavek klienta byl na vytváření vlastních stránek a možnost jejich dočasné deaktivace. Dále stránky obsahují správu novinek a mnohé další.

Celý web je umístěn na našem virtuálním serveru, který umožňuje naplno a bez omezení využívat všech funkcí našeho redakčního systému.

http://www.postaramese.cz/

iphone iPhone.cz

Webové stránky pro server iPhone.cz zabývající se publikací novinek ohledně tohoto skvělého telefonu z dílny Apple. Požadavek byl na vytvoření poutavého designu s jednoduchou obsluhou celého systému.

Stránky jsou postavené na našem redakčním systému. Kromě administrace samotného systému, jako je správa uživatelů, uživatelských rolí, nastavení systému atd., obsahuje administraci blog, správu reklamních kampaní, novinek a další.

http://www.iphone.cz/

X9 s.r.o. X9 s.r.o.

Prezentační stránky vytvářené nejdříve pro společnost Company Access, která se ale uprostřed vývoje změnila ve společnost X9 s.r.o. Vytvářelo se znova logo společnosti a tám pádem i předělání grafického návrhu, aby logo zapadlo. Ve finále tedy byly dvě barevné varianty stránek.

Jedná se o jednoduché statické stránky, kde jsme se snažili zaujmout především grafickým zpracováním. Stránky obsahují pouze jedinou dynamickou složku, a tou je xml soubor s novinkami, které se objevují na titulní straně webu.

http://www.x9.cz/

multistore Multistore

Potřebujete e-shop pro své podnikání a nechcete za něj utrácet? Pořiďte si u nás internetový obchod zdarma. Nezaplatíte ani korunu a během několika minut můžete začít prodávat.

Multistore je projekt z naší dílny, který pod svou doménou shromažďuje celou řadu e-shopů. Samotný obchod je postaven jako modul do redakčního systému Xoops.

http://www.multistore.cz/

dentis Dentis

Další stránky tvořené pro společnost Asklepion, tentokrát prezentující výrobky korejské společnosti Dentis, zabívající se tvorbou a distribucí zubních implantátů.

Webová aplikace je postavena na Zend Frameworku a využívá náš velmi kvalitní a uživatelsky příjemný redakční systém.

http://www.dentis-implant.cz/

medic tv Medic TV

Medic TV jsou stránky shromažďující stovky videí z kliniky a institutu kosmetické medicíny společnosti Asklepion. Naleznete zde multibitrateové videa ve třech kvalitách a čtyřech jazycích. V těchto jazycích pochopitelně pracují i celé webové stránky.

Celá webová aplikace je postavena na Zend Frameworku upraveného pro naše potřeby. Využívá databáze MySQL, ve které jsou uloženy veškeré texty a další potřebné informace k jednotlivým videím. Videa samotná jsou hostována na serveru Play.cz.

http://www.medic-tv.cz/

adorno Adorno.cz

Adorno.cz je internetový obchod s módní bižuterií a autorskými šperky nabízející tisíce různých výrobků. Design a celé grafické zpracování bylo vytvářeno přímo pod "dozorem" zákazníka a tudíž k jeho plné spokojenosti.

U projektu Adorno.cz je jako redakční systém (CMS) použit velmi kvalitní freewarový produkt Xoops a celý internetový obchod je vytvořen jako jeho modul.

http://www.adorno.cz/

x9 antispam X9 Antispam

X9 Antispam je produkt společnosti Company Access mající za úkol ochránit Vaši společnost od nevyžádané pošty. Jedná se o účinný antispam s využitím pro střední a větší podniky.

Stránky byly vytvořeny pouze jako webová prezentace produktu, nemají za sebou žádnou aplikační logiku až na maličkosti, jako je internetová kalkulačka nebo odesílání objednávky na mailovou adresu majitele. Velký důraz byl kladen na zaujmutí návštěvníka grafickou podobou stránek, validitu kódu a optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

http://www.x9-antispam.cz/

new web art 3 New Web Art 3

Třetí verze naších stránek, které měly především účelový design bez zvláštních grafických efektů. Stránky byly již postavené na Zend Frameworku a byly napojedné na náš redakční systém.

Stránky jsou momentálně na prodej.

http://old_3.newwebart.net/

arepo bohemia Arepo Bohemia s.r.o.

Arepo Bohemia s.r.o. - společnost zabívající se prodejem pletiv, sloupků a branek - prostě všeho co potřebujete k oplocení jakéhokoliv pozemku. Naleznete zde katalog produktů s možností objednání si prostřednictvím mailu.

Webové stránky mají jednoduché administrační rozhraní pro správu katalogu. Především ale bylo úkolem vytvořit internetovou prezentaci firmy, která by zákazníka zaujala a která je optimalizovaná pro vyhledávání.

http://www.arepobohemia.cz/

hc werk HC Oceláři Třinec

Byli jsme osloveni nabídkou na re-design stránek hokejového týmu České extraligy HC Oceláři Třinec. Práce nebyla až tak jednoduchá, protože bylo zapotřebí dodržet v grafickém návrhu stávající strukturu stránek, aby se pak mohla námi vytvořená XHTML šablona implementovat přímo na již běžící systém.

Stránky již k dnešnímu dni nejsou v provozu, proto Vám můžemu ukázat jen demoverzi umístěnou na našem serveru.

http://hcwerk.newwebart.net/

ejazyky Jazyková škola Salia s.r.o.

Uspět v konkurenci, jako je mezi nabídkou jazykových škol, je opravdu obtížné. A základ k tomu jsou rozhodně kvalitní webové stránky, které návštěvníka zaujmou na první pohled. I náš klient zde vstadil na námi vytvoření neotřelý design spojený s dobrou on-page faktory, a rozhodně se mu to vyplácí.

Stránky kromě administrovatelného katalogu kurzů nabízí též internetový test z vybraného cizího jazyka, na jehož konci se návštěvník dozví svoji jazykovou dovednost a je mu doporučena úroveň, kterou by měl navštěvovat.

http://www.ejazyky.cz/

pservis Personální servis s.r.o.

V tomto případě se jednalo o re-design stávajících stránek společnosti a vytvoření administračního rozhraní pro správu nabídek pracovních míst.

Administrační rozhraní zde nepatří mezi ty jednodušší. Každá vkládaná položka je v nějakém ohledu specifická a bylo zapotřebí tomu přizpůsobit i administrační rozhraní tak, aby si s každým požadavkem poradilo. Je v něm hojně využito javascriptu, což mu dodává pocit snadné obsluhy, na jakou jsme zvyklý z desktopových aplikací.

http://www.pservis.cz/

labsys LabSystém, CRO holding, spol. s r.o.

Webové stránky produktu společnosti CRO holding, spol. s r.o.. Labsystém je produkt, který v nynější dobo používá většina chemických a potravinářských společností u nás a na Slovensku, včetně hygienických stanic.

Stránky mají za sebou složitější administrační rozhranní, umožňující správu uživatelů, novinek a především aktualizačních souborů.

http://www.labsys.cz/

new web art 2 New Web Art 2

Další starší webová prezentace naší firmy. I zde byl kladen důraz na grafické zpracování, které návštěvníka přesvědčí, že my jsme ti praví pro tvorbu webové prezentace nebo aplikace.

Stránky jsou momentálně na prodej.

http://old_2.newwebart.net/

pivni beh Pivní běh

Pivní běh, to je pro mnohé studenty nejen ze Strahovských kolejí pojem. Jedná se o studentský závod dvojic, který spočívá (v čem jiném než) pití piva. A pokud se o tomto originálním závodě chcete dozvědět víc, zavítejte na jeho oficiální stránky.

Stránky zatím neoplývají nadměrnou složitostí, ale s jejich postupným rozrůstáním se počítá. V nynijší verzi naleznete jen možnost přihlášení týmu k závodu a jednoduchou diskusi. Ale již brzy přibude víc ;)

http://www.pivnibeh.cz/

tlustá koala Restaurace Tlustá koala

Jedna z našich prvních zakázek. Jednalo se o vytvoření webových stránek pro restauraci Tlustá koala, která se nachází v centru Prahy.

Webové stránky obsahují administrační rozhraní pro správu jídelního a nápojového lístku a jsou ve třech jazycích.

Stránky již k dnešnímu dni nejsou v provozu, proto Vám můžemu ukázat jen demoverzi umístěnou na našem serveru.

http://koala.newwebart.net/

New Web Art 1 New Web Art

Naše starší webová prezentace, u které byl kladen důraz především na neotřelý design, který by přilákal zákazníky. Stránky obsahují spoustu interaktivních prvků obsluhovaných přes javascript.

Stránky jsou momentálně na prodej.

http://old_1.newwebart.net/

Delevoped by New Web Art