tvorba webových stránek a aplikací

Návrhy a tvorba webových stránek

ico world

Potřebujete nové webové stránky? Vytváříme profesionální webové stránky šité klientovi přímo na míru. Vzhled stránek vychází z unikátního grafického návrhu, u kterého klademe důraz především na originalitu a uživatelskou přehlednost.

Re-design a správa webu

ico design

Zasloužily by si Vaše webové stránky obléci do nového kabátu? Vytvoříme pro Vás nový vzhled a aplikujeme jej na Váše stávající stránky. Dále se můžeme postarat o správu Vašich webových stránek a udržovat je funkční a aktuální.

Vývoj internetových aplikací

ico developing

Chcete podnikat na internetu nebo potřebujete pro svoji společnost informační systém? To a mnohem více pro Vás můžeme vytvořit. Ať už se jedná o e-shop, blog či rozsáhlou internetovou aplikaci, vždy se můžete spolehnout na naše služby. O používaných technologiích a našem redakčním systému se můžete dozvědět zde.

Internetový marketing

ico marketing

Potřebujete zvýšit návštěvnost Vašich stránek? SEM, nebo-li internetový marketing úzce souvisí s technologií SEO. V dnešní době nestačí mít pouze vlastní webové stránky, je zapotřebí také umět jejich návštěvníky oslovit a zajistit jejich navštěvovanost. To vše pro Vás můžeme udělat.

Optimalizace pro vyhledávače

ico seo

Chcete zvýšit vyhledatelnost Vašich stránek na Googlu či Seznamu? Tímto oborem webových stránek se zabývá SEO - optimalizace pro vyhladávače. Výběrem správných klíčových slov zajistíme Vašim stránkám lepší pozice ve vyhledávačích a tím i vyšší navštěvovanost.

Tvorba Corporate Identity

ico identity

Potřebuje Vaše společnost nové logo nebo celou novou firemní identitu? Vytvoříme pro Vás originální logo, vizitky nebo třeba i návrh hlavičkového papíru, reklamních letáků či propisek.

Hostingové služby

ico hosting

Hledáte kvalitní webhosting, kde byste umístili svoje stránky? Ačkoliv hostingové služby nejsou hlavní náplnící naší práce, můžeme pro Vaše stránky poskytnout kvalitní webhosting. Parametry serveru jsou nastavené především pro bezproblémový chod našich aplikací, s největší pravděpodobností budou ale vhodné i pro Vaše stránky.

Delevoped by New Web Art